Heel Veenendaal repareert
Categorieën
Tijdens de Week van de Circulaire Economie (17 t/m 22 maart) zijn er leuke duurzame activiteiten in onze gemeente. Deze richten zich onder meer op de reparatie van spullen. Dit scheelt niet alleen geld, maar ook grondstoffen!

Workshop kledingreparatie
Is de rits van je favoriete broek kapot? Of missen er een paar knopen van je mooiste blouse? Kom dan woensdag 19 maart óf vrijdag 21 maart naar de workshop kledingreparatie in Trefpunt Duurzaam. Hier leer je van 14u tot 15.30 alles over het repareren van je eigen kleding. Meer informatie vind je op www.veenendaal4fair.nl(Verwijst naar een externe website)
Kom langs het Repaircafe
Is de knop van je waterkoker kapot? Of maakt je toaster rare geluiden? Kom dan vrijdag 21 maart naar het Repair Café! Vanaf 13.30 kan je in buurthuis ’t Turfke (Zonnebloemstraat 1) terecht voor de reparatie van al je apparaten. Meer weten? Ga naar www.repaircafeveenendaal.nl(Verwijst naar een externe website)